Vores Team

Har du spørgsmål til vores kurser og uddannelser, er du mere end velkommen til at kontakte os i hverdagene imellem kl. 8.30-16.00 på +45 44 48 69 69.

Henrik Wenøe

Henrik Wenøe

Direktør, Cheftræner & Executive Coach

henrik@acuityworld.com

+45 2296 9753

Daisy Wenøe

Daisy Wenøe

Administration & IT

daisyy@acuityworld.com

+45 6146 0857

Kenneth Thrillerup

Kenneth Thrillerup

Facility Manager

kenneth@acuityworld.com

+45 2087 2315

Maria Nguyen

Maria Nguyen

Uddannelsesrådgiver, Marketing og So-Me

maria@acuityworld.com

+45 2136 0022

Pia Claudine Sørensen

Pia Claudine Sørensen

Senior Uddannelsesrådgiver, Marketing & Kommunikation

piaclaudine@acuityworld.com

+ 45 2917 9998

Lisa Clemmensen

Lisa Clemmensen

Uddannelsesrådgiver, Marketing & Visuel Design

lisa@acuityworld.com

+45 2135 0044

Info

Adresse

Havarthivej 6
2840 Holte

Kontakt

+45 4448 6969
info@acuityworld.com

Åbningstider

Man-fre fra 8.30-16.00

CVR nummer

29623880

Kontakt os

Pin It on Pinterest

Share This